עגלות הרטן מיוצרות בגרמניה

גרמניה היא מעצמה תעשייתית, אולי לא הגדולה בעולם אבל ללא ספק האיכותית בעולם. המון מותגי על מגיעים מגרמניה אם זה מתחום הרכב: מרצדס, אאודי, ב.מ.וו, פורשה, פולקסוואגן, אופל ועוד. אם זה בתחום האלקטרוניקה: סימנס, בוש ועוד. או אם זה בתחום האופנה והספורט: אדידס ופומה. גם בתחום עגלות התינוק עגלות הרטן הן שיא האיכות. כמו אותם מותגי על שאתם מכירים כך גם עגלות הרטן מציעות איכות על אשר לא קיימת באף מוצר דומה. בסקר שנערך באירופה, בו נבדקו 500 דגמי עגלות דורגה עגלת הרטן במקום הראשון מבחינת איכות מוצר ונוחות שימוש. למעשה מתוך 5 העגלות שדורגו ראשונות 3 דגמים היו של חברת הרטן. כיום הרטן היא העגלה הנמכרת ביותר בגרמינה בפער ניכר משאר המותגים המוכרים. גם בשאר מדינות אירופה הרטן מתחילה להיות אחת מהעגלות הנמכרות ביותר, בעיקר ברוסיה ומדינות סקנדיביה, שם תנאי הדרך בחורף קשים ביותר עבור מרבית דגמי העגלות אבל לא עבור הרטן. עגלות הרטן מיוצרת באופן מלא בגרמניה, החל משלב התכנון והעיצוב ועד הייצור. בניגוד לחברות גרמניות אשר רק מעצבות את הדגם בגרמניה ומייצרות בסין. לכן שימו לב לחותמת האיכות MADE IN GERMANY המעידה על הייצור בגרמניה. אם אתם מחפשים את העגלה הטובה ביותר, הפסיקו להתלבט, עגלת הרטן היא העגלה האיכותית ביותר שתוכלו לרכוש עבור התינוק שלכם.

מפעלי הרטן, משרדי החברה ובית העיצוב, כולם ממוקמים בעיירה סונפלד בגרמניה. מפעלי החברה משתרעים על שטח של מעל ל- 20000 מטרים רבועים.

הרטן נבחרה לספר חברות המאה בגרמניה

כחברה היחידה בגרמניה המייצרת עגלות תינוק במפעליה בגרמניה, נבחרה חברת הרטן לאחת מחברות המאה בגרמניה. הרעיון היה פשוט אבל גם מדהים. ספר חברות המאה פורסם ע"י ד"ר פלוריאן לנגנשידט. הספר מכסה את ההסטוריה של 100 חברות גרמניות. לספר זה נבחרו רק הטופ של החברות והמוצרים המיוצרים בגרמניה. חברת הרטן גאה להיות חלק מספר זה המשמש דוגמא מובהקת לאיכות עגלות התינוק של הרטן.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now